Movies
Ratings
687
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0

GuestRated ★ 4.0

100 MetersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0