Series
Ratings
311
86Rated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 3.5

Girls Band CryRated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5

Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0

Dragon ZakuraRated ★ 3.5

AjinRated ★ 4.0

My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0

Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5