Series
Ratings
32
Killing EveRated ★ 4.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0