Titles you rated

Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5