Movies
Ratings
183
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0

My Hero Academia: You're NextRated ★ 5.0

Castaway on the MoonRated ★ 4.5

HarbinRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.5

Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0

Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0

Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0

Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5