Series
Ratings
124
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Armored Saurus Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Rilu Rilu Fairilu: Yousei no DoorRated ★ 4.5
Rilu Rilu Fairilu: Mahou no KagamiRated ★ 4.5
Oshiete Mahou no Pendulum: Rilu Rilu FairiluRated ★ 4.5
Jewelpet Twinkle☆Rated ★ 5.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 4.5

Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 4.5
Hip Whip GirlRated ★ 4.0
Killing BitesRated ★ 4.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5

I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 2.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 4.5
Sacrificial Princess and the King of BeastsRated ★ 4.0

Ming DynastyRated ★ 3.0