Series
Ratings
185
Why Women KillRated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Young PopeRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0