Series
Ratings
46
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Honest LivingRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 4.0

Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0

My Sweet CityRated ★ 4.0

Band of SistersRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0

Rustic PeriodRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 2.5