Series
Ratings
115
My Little TelevisionRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 3.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 3.0
Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
Queer as Folk Season 2Rated ★ 3.5
Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Free!Rated ★ 5.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 2.5

Black ButlerRated ★ 4.0

Black Butler 2Rated ★ 4.0