Series
Ratings
57
恋がヘタでも生きてますRated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0

Black PeanRated ★ 5.0
Love RerunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
My Daddy Is An Idol!Rated ★ 3.5
Fugitive BoysRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 5.0
My Brother Loves Me Too MuchRated ★ 3.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 3.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 5.0
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
SproutRated ★ 5.0
The Family GameRated ★ 5.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 5.0
おひとりさまRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0