Titles you rated
Let the Sunshine InRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0

Blood and TiesRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 2.0

Secret ReunionRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0