Series
Ratings
137
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0

Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5

Haikyuu!!Rated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 5.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 1.0
Angels of DeathRated ★ 2.0
Domestic GirlfriendRated ★ 4.0

The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5

The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 1.5