Series
Ratings
62
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 2.5

One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0

One Punch ManRated ★ 4.0

Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.0

Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5

Demon SlayerRated ★ 3.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 2.5
데스노트Rated ★ 4.0
데스노트Rated ★ 4.5

Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 2.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0