Series
Ratings
354
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
Lovely ComplexRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
aespa's Synk RoadRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.0
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Season 1Rated ★ 3.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0