Movies
Ratings
178
GravityRated ★ 3.5

The World of UsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Smile ClubRated ★ 3.0
CurfewRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.0
Our Secret DiaryRated ★ 2.5
My Love Story with Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
Basil and DaisyRated ★ 2.0

A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Perfect FishplateRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 4.0
FamilyshipRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
F(uck)lowerRated ★ 3.5