Series
Ratings
64
The MusicalRated ★ 0.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
My Secret HotelRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 1.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 4.0

Personal TasteRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5
SignRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0