Movies
Ratings
15
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0

MasqueradeRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
Billy MadisonRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Year OneRated ★ 2.0
The Big YearRated ★ 3.0
Snow BuddiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0