Series
Ratings
16
Petit SekaiRated ★ 5.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0