Series
Ratings
13
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 2.5
GothamRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
ArrowRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0