Movies
Ratings
416
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5

ArrivalRated ★ 4.0

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.5
Inside JobRated ★ 4.5
The HappeningRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 0.5