Movies
Ratings
326
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BleachRated ★ 1.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0

100 MetersRated ★ 3.0
People We Meet on VacationRated ★ 0.5

Murder ReportRated ★ 0.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 1.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 3.5

나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 0.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5