Series
Ratings
530

Friendly RivalryRated ★ 3.0
Haunted PalaceRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Cinderella GameRated ★ 3.0
A Man in a VeilRated ★ 3.0
Battle for HappinessRated ★ 3.0

BITCH X RICHRated ★ 1.5
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 0.5
Woman in a VeilRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 1.5
How Long I've KissedRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 1.5
May It Please the CourtRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 1.0

결혼해YOURated ★ 0.5
Hotel Del LunaRated ★ 0.5
QueenmakerRated ★ 1.5
The Number You Have DialedRated ★ 1.0
Blood FreeRated ★ 2.0