Movies
Ratings
331
Project Hail MaryRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0

Death Note: The Last NameRated ★ 2.0

Death NoteRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0

Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0

The Precious memory of Gogo BrothersRated ★ 1.0
The Birth of KoreaRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0