Series
Ratings
133
2 Broke GirlsRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Tear Along The Dotted LineRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0