Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0