Series
Ratings
931
TunnelRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Guilty CrownRated ★ 3.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5

My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.5
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5

Sasaki and PeepsRated ★ 3.0
EXchange Season 4Rated ★ 5.0