Movies
Ratings
142
The HandmaidenRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.0- Manon - Kenneth MacMillan, Covent GardenRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0