Series
Ratings
25
The BequeathedRated ★ 2.5
Murder Among the MormonsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5

The Beauty InsideRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.5
If We Were A SeasonRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0