Series
Ratings
71
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 4.5
Over the Garden WallRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
TeletubbiesRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Show Me The Money 5Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 4.0

Delicious GuysRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5