Movies
Ratings
3810
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
Ne Zha 2Rated ★ 3.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0