Movies
Ratings
1279
Lee Cronin's The MummyRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0

Perfect DaysRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.0
Send HelpRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
PrimateRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.5
KeeperRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0

BugoniaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5