Movies
Ratings
845
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
I Care a LotRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5

Perfect DaysRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0

EscapeRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5

PilotRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5

A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5