Series
Ratings
64
Alien: EarthRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
코미디 리벤지Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The FrogRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0

My Husband's WomanRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
DetentionRated ★ 4.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0