Series
Ratings
493
Phantom LawyerRated ★ 1.0
Harrow Season 1Rated ★ 3.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 2.0
The First Responders Season 2Rated ★ 2.0
The DropoutRated ★ 3.5
Reasonable Doubt Season 1Rated ★ 2.5
9-1-1: NashvilleRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.5

If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Will Trent Season 1Rated ★ 3.0
Matlock Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
BonesRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Resident Season 1Rated ★ 2.5
Body of Proof Season 1Rated ★ 2.0