Movies
Ratings
89
The MatrixRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5

Nameless GangsterRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0

HereditaryRated ★ 3.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0

Secret SunshineRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0

In the Mood for LoveRated ★ 4.0

ThirstRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5