Series
Ratings
108
NoragamiRated ★ 3.0

My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5
Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 2.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 1.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 2.0

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5
A Sign of AffectionRated ★ 2.5
Kiko-chan's SmileRated ★ 3.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0