Series
Ratings
47
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5

Friendly RivalryRated ★ 3.0
Physical: AsiaRated ★ 3.0
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 1.5
Nevertheless,Rated ★ 2.0

Love in the Big CityRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Transit GirlsRated ★ 2.0
Her Private LifeRated ★ 2.5
B-PROJECT~Netsuretsu*Love Call~Rated ★ 4.0
B-PROJECT~Zecchō*Emotion~Rated ★ 5.0
B-PROJECT~Kodō*Ambitious~Rated ★ 5.0