Series
Ratings
37
The Art of SarahRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 1.0

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5

원피스 1기Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Reacher Season 1Rated ★ 0.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
History of ScruffinessRated ★ 3.0