Movies
Ratings
523
Pulp FictionRated ★ 4.0
Irma VepRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Time of CinemaRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HommageRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
EternityRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Lost HighwayRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 2.5