Series
Ratings
523

My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.0
The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5