Series
Ratings
414
The Art of SarahRated ★ 4.0
SlasherRated ★ 3.0
Slasher Season 2Rated ★ 3.0
Slasher Season 1Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
TwelveRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0