Movies
Ratings
388
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 0.5
WickedRated ★ 3.5

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5

OasisRated ★ 0.5

Road to BostonRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Just Like HeavenRated ★ 3.0

The First Slam DunkRated ★ 4.5
Bridgerton - The AfterpartyRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Inside the Mind of a CatRated ★ 3.0