Series
Ratings
221

Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
니돈내산 독박투어Rated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5

UnnaturalRated ★ 4.5
무쇠소녀단Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 0.5

Eye Love YouRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The Genius Paik 2Rated ★ 4.0

A Clean SweepRated ★ 5.0

A Good Day to be a DogRated ★ 3.0