Series
Ratings
33

Attack on TitanRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

Legal High 2Rated ★ 5.0

Legal HighRated ★ 5.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0

Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0