Series
Ratings
36
The SimpsonsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0

Personal TasteRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0