Titles you rated
HeroesRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5

DexterRated ★ 5.0

DexterRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0

DexterRated ★ 5.0

DexterRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0

DexterRated ★ 5.0