Movies
Ratings
134

Decision to LeaveRated ★ 5.0
C'mon C'monRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Labor DayRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 5.0

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
CodaRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
SplinterRated ★ 0.5
ThesisRated ★ 3.5
Starred UpRated ★ 4.5
Raging BullRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Psycho GoremanRated ★ 3.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 2.5