Movies
Ratings
61
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5