Series
Ratings
63
ChernobylRated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 1.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Raising DionRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0