Series
Ratings
16
Bad GuysRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0

IljimaeRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0